1 * hviezdičkové apartmány v Miškovec

Kompletná ponuka celého ubytovania v Miškovec. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Miškovec, kde nájdeme mestá Lillafüred, Miskolctapolca, Bánkút, Nagyvisnyó a Szilvásvárad.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


11 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 11 1 

1. Szatmari Apartman 

Foto: Szatmari Apartman
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Szatmari Apartman is set in Miskolc. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and free toiletries. A flat-screen TV is provided.


2. Népkerti Vendégház 

Foto: Népkerti Vendégház
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
67 %

Ubytovanie Népkerti Vendégház so záhradou sa nachádza v Miškovci a ponúka bezplatné Wi-Fi. V izbách je k dispozícii patio, TV, kúpeľňa so sprchovacím kútom, mikrovlnná rúra a varná kanvica.


3. Régiposta Apartman 

Foto: Régiposta Apartman
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
87 %

Apartmán Régiposta ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a bezplatným WiFi pripojením v Miškolci.. Niektoré ubytovacie jednotky majú kuchyňu vybavenú mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


4. Rigó Lak 

Foto: Rigó Lak
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
93 %

Situated at the city centre, only 400 m from Városház square, Rigó Lak offers accommodation in Miskolc. The apartment boasts views of the garden and guests can find several restaurants and coffee shops nearby. The unit is equipped with a kitchen.


5. Dia Apartman 

Foto: Dia Apartman
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Dia Apartman is situated in Miskolc and offers a terrace. It has mountain views and free WiFi. This air-conditioned apartment is equipped with 1 bathroom with a bath and free toiletries.


6. Vagabond Apartman 

Foto: Vagabond Apartman
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Vagabond sa nachádza v Miškovci. Hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a parkovanie v garáži.


7. Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán 

Foto: Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán is situated in Miskolc and offers a garden. Featuring garden views, this apartment also features free WiFi.


8. Levandium Apartman 

Foto: Levandium Apartman
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
95 %

With garden views, Levandium Apartman has accommodation with a kitchen set in Miskolc. Complimentary WiFi is featured. Fitted with a patio, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower.


9. Toscana Apartman Miskolc 

Foto: Toscana Apartman Miskolc
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
80 %

Apartmán Tosca Miskolc sa nachádza v centre mesta Miškolc, približne 100 metrov od pešej zóny pri prameni Szinva a rôznych barov, kaviarní a reštaurácií. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Izby

Apartmán s 3 spálňami
osôb30 - 60 EUR za noc

10. La Boheme Apartman 

Foto: La Boheme Apartman
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
83 %

Apartmán La Boheme sa nachádza v Miškolci a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Za príplatok môžu hostia parkovať na uzavretom dvore budovy.


11. Éva Apartman 

Foto: Éva Apartman
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
87 %

Apartmán Éva sa nachádza v Miškovci, 44 km od obce Egerszalók. Mesto Miskolctapolca je vzdialené 6 km. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Kuchyňa je vybavená rúrou.


11 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: